Domov

Vyberte si svoj elektrobicykel!

Vychutnajte si jazdu v komforte a v pohode s podporou elektrického motora.

Naším cieľom je spokojný zákazník, preto sa Vám snažíme prinášať najlepší pomer ceny a kvality. Vyskúšajte si elektrický bicykel u Vás doma, dokonca Vám ho donesieme až k Vám domov. Elektrický bicykel nie je lacná vec, preto chceme, aby ste si boli istí modelom, ktorý kupujete, aby Vám dokonale sadol​. Po 500 km servis zdarma u Vás doma!

Využite naše služby!

Prečo jazdiť na elektrickom bicykli?

Elektrické bicykle vám poskytnú dokonalý pocit slobody s menšou pomocou na ťažkých úsekoch cyklotrás. Výsledkom je menej potu, viac kilometrov, väčšia radosť na dvoch kolesách, a pritom so všetkými zdravotnými prínosmi, ktoré bicyklovanie prináša.

Zdravotné výhody: Cíťte sa lepšie, jazdite dlhšie a zlepšujte svoju kondíciu. S pomocou ebajku v horskom teréne môžete dosiahnuť ciele alebo úrovne zdatnosti, o ktorých ste predtým možno ani nesnívali.

Vďaka elektrickému bicyklu sa dostanete hravo aj do náročných stúpaní. Kopce budú pod Vašimi pedálmi miznúť.

Šetrite peniaze: Jedno úplné nabitie batérie Vás výjde len cca 18 centov. Vzdialenosť, ktorú môžete prejsť  na jedno nabitie je až do 160 km. Dojazd sa môže líšiť v závislosti od terénu, poveternostných podmienok, výberu režimu, veľkosti batérie a ďalších faktorov. Úplné nabitie batérie elektrického bicykla trvá cca 6 hodín.  

Ekologický aspekt: Elektrocyklistika môže prispieť k zníženiu Vašej závislosti od motorovej dopravy. A tak prispejete k zdravšiemu životnému prostrediu.

Dochádzanie: Teraz môžete dochádzať do práce bez toho, aby ste sa spotili a zadýchali. Nechajte elektromotor pomôcť Vám, či už na rovine alebo do kopcov!

Jazda s priateľmi: Jazda na elektrických bicykloch je skvelou spoločnou aktivitou s priateľmi. Nastavte si pomoc, akú pri jazde potrebujete a držte krok! Elektromotor umožňuje jazdcom rôznej fyzickej kondície ľahko jazdiť spolu, takže sa nikdy nebudete musieť starať o to, aby ste udržali krok.

Vyberte si aký typ bicykla preferujete

Máte radšej pohyb v meste, či sa len chcete pohodlne odviesť na kávu s kamoškou? Dávate prednosť upravených cyklochodníčkom na trekovom bicykli, alebo potrebrebujete adrenalínovú jazdu na horskom bajku? Nie ste si istí? Radi Vám pomôžeme s výberom toho správneho ebajku.

mestský elektrický bicykel

Mestský ebajk

Bicykel stvorený do mesta pre pracujúcich i seniorov. Pohodlne a ľahko Vás dopraví do práce, na nákup či stretnutie.

od 879 eur

trekingový elektrický bicykel

Trekingový ebajk

Trekingový bicykel je kráľom poľných ciest, spevnených povrchov a asfaltu.

od 1 389 eur

Horský elektrický bicykel S5

Horský ebajk

Horské ebajky sú nenahraditeľným parťákom na nespevnených povrchoch. Poskytnú dokonalý prístup do terénu po lesných chodníčkoch.

od 1 389 eur

even skladací elektrický bicykel

Skladací ebajk

Ideálny elektrický bicykel pre ľudí, ktorí dochádzajú do práce. Je určený na jednoduchú manipuláciu a prenosy. Ľahko sa skladá.

od 1 082 eur

Najpredávanejšie elektrické bicykle

Zažite jazdu na vlastnej koži

Vyskúšajte si nespútanosť elektrického bicykla a radosť z prírody a pohybu.

Ďakujem za skvelú jazdu na bicykli a servis. Ebajky.eu sa o klienta naozaj postarajú !
Alena L.
dobrodruh, 56 rokov
Vynikajúci elektrobicykel do terénu pre ženu. Manželka si nevie vynachváliť pomoc motoru v zadnom kolese a asistovanú chôdzu. Bicykel do kopca netreba tlačiť, vytiahne sa sám! Ebajk nám dal krídla aj po 50tke. Ďakujeme!​
Jozef N
59 rokov
Dlho som hľadala elektrický bicykel, na ktorom by som mohla jazdiť po lesných cestičkách a neunavoval by ma, až som našla model S3. Je to skvelý spoločník na jazdu v lese. ​
Júlia L.
32 rokov