Skladací elektrický bicykel-Rhino

Skladací elektrický bicykel Rhino

1 486 €

250 W

Výkon motora

21,8 kg

Váha bicykla

130 km

Maximálny dojazd

>700 jázd

Životnosť

Opis elektrického bicykla

Motor s nominálnym výkonom 250 W a maximálnym výkonom 320 W.
Dojazd 60 – 130 km.
Skladacie elektrické bicykle sú neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky. Venujeme veľkú pozornosť ich neustálemu zlepšovaniu a prispôsobovaniu sa vašim potrebám. Výsledkom tejto práce je nový model, ktorý kombinuje inovácie a osvedčené riešenia. Zoznámte sa s Ecobike Rhino!

Elektrobicykel je uzamknutý na rychlost 25 km / h, ako nariaďujú  dopravné predpisy a smernice EÚ. Ale mimo verejné komunikácie, môžete pomocou riadiacej jednotky jednoducho bicykel prepnúť na plný výkon a motor nám tak pomáha až do rýchlosti  35 km / h.
Premyslený dizajn, spoľahlivá technológia a funkčnosť sú hlavnými prvkami, z ktorých bol Rhino vyrobený. Rám je hlavnou inováciou v porovnaní s ostatnými elektrickými skladačkami. Vďaka plne integrovanej batérii úplne umiestnenej v novej, pevnej konštrukcii sme dosiahli vynikajúcu ergonómiu, bicykel vyzerá skvele a jazdí ešte lepšie. Vkladanie a vyberanie batérie sa stalo pohodlnejším. Na výber sú dve konfigurácie: 13 a 16 Ah.
Elektrický asistent spoločnosti Rhino je založený na technológii, ktorú ocenia používatelia. Osvedčený motor Bafang pracuje v náboji zadného kolesa a podporuje ho moderný ovládač. Pomoc je riadená pomocou ľahko použiteľného LCD displeja. Okrem mnohých možností nastavenia činnosti motora zobrazuje aj množstvo potrebných informácií o celom systéme a činnosti používateľa. Nechýbala ani páka ručného plynu, ktorú si môžete tiež nastaviť podľa svojich potrieb – z výroby umožňuje aktivovať podporu vedenia bicykla.
Celok dopĺňa odolná výbava Shimano, tlmič RST Carve a plášte Schwalbe Big Apple, ktoré sú odolné a poskytujú skvelý komfort.
Z „nosorožca“ sa za pár sekúnd od ľahkej prepravy a skladovania „kocky“ stanú pohodlným dopravným prostriedkom!
Na riadidlách je ovládací panel LCD, za pomoci ktorého je možné ovládať elektromotor a kontrolovať rôzne údaje ako prejazdené kilometre a stav batérie.
Možnost baterii 
SMART BMS v batérii automaticky odpája výstupné kontakty pri dosiahnutí plného nabitia alebo vybitia, takže batériu nie je možné poškodiť prebitím alebo hlbokým vybitím. Pri prebíjaní už batéria neprijíma ďalší prúd, ale je možné ju normálne používať. Pri hlbokom vybití sa vypne a je potrebné ju znovu naštartovať. 

Technické parametre bicykla

Váha (s batériou): 21,8 kg

Systém: LCD C300 panel – 6 režimy jazdy

Nosnosť: 125 kg

Rám: 15″ hydraulicky tvarovaný hliník

Kolesá: 20″ – dvojkomorové ráfiky + nehrdzavejúce špice

Plášte: Schwalbe Big Apple 20×2,0

Kľuka: Shimano Touring

Prevod: zadné – Shimano Torney 6 speed

Odpruženie: predné RST Carve P20

Brzdy: V-brzdy PROMAX TX-117

Čeľusť: Shimano Tourney

Kazeta: Shimano 

Ložiská: VP-BC737C

Sedadlo: gelové Selle Royal
Osvetlenie: Kendo z hlavnej batérie 
Hlučnosť: menej ako 50 dB
Dojazd: 60 – 130 km
Batéria: Li-ion
Čas nabíjania: 4 – 6 hod.
Životnosť: najmenej 700 krát

Batéria

Motor

Vzdialenosť 60 – 130 km

Kapacita

13 Ah – 16 Ah

Napätie

36 V

Typ

LG / Greenway

Doba nabitia

4 – 6 hodín

Životnosť

>700 jázd

Poistky

30 A

Značka motora

BAFANG

Výkon

250 W

Umiestnenie

zadné koleso

Maximálny výkon

320 W

Krútiaci moment

45 N. m.

Napätie

36 V

Rýchlosť

max. 25 km/h